Benelux


CONTACT  :

TELEFOON: 088 – 650 2010

E-MAIL     : SALES.NEDERLAND@MAMMOET.COM

LET OP! Voor de vestiging Schiedam is het vanaf 1-1-2011 verplicht om de poortinstructie en bijbehoorde test te doen. Nadat je geslaagd bent voor de test, print het certificaat uit zodat je dit aan de poort kunt tonen. Klik hier voor de online test.

 

 

 

Mammoet Nederland B.V. (hoofdkantoor)

Karel Doormanweg 47, haven 580
315 JD Schiedam
Postbus 570, 3100 AN Schiedam
Telefoon: 31 10 204 2424
Fax: +31 10 204 2442
Sales.Nederland@mammoet.com

Branch Hoogvliet
Leerlooierstraat 4
3194AB Hoogvliet
Postbus 524, 3190 Al Hoogvliet
Telefoon: +31 88 650 2440
Fax: +31 88 650 2433
planning@mammoet.com

Branch Maasvlakte
Markassastraat 4
3199 LL Maasvlakte RT
Telefoon: +31 88 650 2440
Fax: +31 88 650 2433
planning@mammoet.com

Branch Etten-Leur
Munnikenheiweg 32, 4879 NG Etten-Leur
Postbus 5526, 4801 DZ Breda
Telefoon: +31 88 650 2440
Fax: +31 88 650 2433 
planning@mammoet.com

Branch Pernis
Vondelingenweg 601, 3196 KK Pernis
Telefoon: +31 10 4720 374 
Planning.pernis@mammoet.com

Site Moerdijk
Chemieweg 25, 4782 SJ Moerdijk
Telefoon: +31 168 355 293
Fax: +31 168 323 125 
Planning.moerdijk@mammoet.com

Site Botlek
Merseyweg 10, 3197 KG Rotterdam
Telefoon: 31 181 292 680
Fax: +31 181 293 977
huntsman@mammoet.com

Site Dordrecht
Baanhoekweg 22, 3313 LA Dordrecht
Telefoon: +31 78 621 1886 
dupont@mammoet.com

Branch Terneuzen
H.H. Dowweg 5
4542 NM Hoek - Terneuzen
Postbus 1114, 4530 GC Terneuzen
Telefoon: +31 115 648 050
Fax: +31 115 630 724 
Planning.terneuzen@mammoet.com

Branch Westdorpe
Autrichehavenweg 12, 4554 MB Westdorpe
Postbus 262, 4530 AG Terneuzen
Telefoon: +31 115 478 160 
westdorpe@mammoet.com

Branch Velsen-Noord
Witte Hekweg 4
1951 HL Velsen-Noord
Postbus 93, 1940 AB Beverwijk
Telefoon: +31 88 650 2050
Fax: +31 88 350 2051 
Planning.velsen@mammoet.com

Branch Geleen
Professor van Krevelenstraat 10
6160 BC Geleen
Postbus 1115 , 6160 BC Geleen
Telefoon: +31 88 006 2207
Fax: +31 88 006 2201 
Planning.geleen@mammoet.com

Branch Venlo
Deltakade 5, 5928 PX Venlo
Telefoon: +31 88 006 2207
Fax: +31 88 006 2201 
Planning.geleen@mammoet.com

Branch Zuidbroek
Weg der Verenigde Naties 4
9636 HW Zuidbroek
Postbus 596, 9400 AN Assen
Telefoon: +31 598 615 814
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Branch Assen
Schepersmaat 9
9405 TM Assen
Postbus 596, 9400 AN Assen
Telefoon: +31 592 341 456
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Branch Drachten
Tolheksleane 37
9249 NP Drachten
Telefoon: +31 592 341 456
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Branch Eemshaven
Westlob 3
9979 XW Eeemshaven
Telefoon: +31 596 870 028
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Branch Emmen
Karel Doormanstraat 4
7825 VT Emmen
Telefoon: +31 592 341 456
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Branch Beilen
De Woerd 4
9411 LZ Beilen
Telefoon: +31 592 341 456
Fax: +31 592 347 698 
Planning.noord@mammoet.com

Mammoet Montage B.V.
Munnikenheiweg 32
4879 NG Etten-Leur
Telefoon: +31 76 508 5020
Fax: +31 76 508 5029

Mammoet België N.V.
Knippegroen 1
9402 Gent België
Telefoon: +32 9 345 98 91
Fax: +32 9 345 53 76 
Planning.gent@mammoet.com

Mammoet België N.V.
Office Antwerpen
Scheldelaan, 5de Havendok
Kaai 371 - 373 Antwerpen
België
Telefoon: 32 9 345 98 91

Mammoet Training Center
Leerlooierstraat 4
3194 AB Hoogvliet
Postbus 524, 3190 AL Hoogvliet
Telefoon: +31 650 2020
Fax: +31 88 650 2021 
trainingcenter@mammoet.com

Mammoet Maritime B.V.
Karel Doormanweg 47
Haven 580, 3115 JD Schiedam
Telefoon: 31 10 204 2483
Fax: +31 10 204 2653 
martime@mammoet.com